Ostatnie wpisy

Dzień Pluszowego Misia

Jestem sobie mały miś. Bawię się w przedszkolu dziś 🐻 Kto z nas nie miał w dzieciństwie swojego ukochanego misia? 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś🐻. Dzisiaj każdy przedszkolak mógł przynieść swoją ulubioną maskotkę, a w grupach na dzieci czekały liczne misiowe atrakcje. Ponadto każda grupa przygotowała swojego misia w ramach konkursu plastycznego „Mój Przyjaciel Miś”. 🐻 Pluszowy miś jest od ponad 100 lat najwierniejszym przyjacielem każdego dziecka na świecie. Mamy nadzieję, że misiowe spotkanie zostanie na długo w pamięci naszych dzieci 🐻🐻🐻

Uwaga! Przedszkole w Kiełczowie zostało wskazane do zorganizowania punktu dystrybucji tabletek z jodkiem potasu w czasie wystąpienia ewentualnego zdarzenia radiacyjnego

X