Ubezpieczenie dzieci (NNW)

Oferta grupowego ubezpieczenia NNW dzieci (uczniów) w Compensa TU SA.

Szanowni Rodzice,

Na Rok Przedszkolny 2023/2024 wybrana została oferta grupowego ubezpieczenia NNW dzieci w Compensa TU SA.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy na stronę https://szkola.compensa.pl, gdzie po wpisaniu hasła: 907628 będzie można przystąpić do wybranej przez siebie Grupowej umowy ubezpieczenia NNW (cztery warianty do wyboru, różniące się składką oraz wysokościami świadczeń).

INFORMACJE ZWIĄZANE Z UBEZPIECZENIEM:

1. Okres Ubezpieczenia: 01.09.2023 – 31.08.2024
    2. Termin przystąpienia do umowy on-line: do 30.10.2023
    3. Do ubezpieczenia mogą przystąpić:
    • dzieci uczęszczające do naszej Placówki oraz
    • rodzeństwo do lat 18 oraz starsze do lat 26 z zastrzeżeniem, że w trakcie przystąpienia do umowy ubezpieczenia będą mieć status ucznia lub studenta.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdziecie Państwo w załączonej ofercie ubezpieczenia.

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, proszę kontaktować się z opiekunem umowy ubezpieczenia: Marzena Siębab, tel kom. 501-109-139,

email: biuro@ascobrokers.pl

DokumentLink do dokumentu
Oferta ubezpieczenia NNW w TU Compensa SA na rok 2023/2024pobierz