Ostatnie wpisy

Dzień Wiosny 2023 :)

Przyszła do nas Pani Wiosna, cała w sukni z kwiatów🌼🌸🌺. Uśmiechnięta i radosna, wśród lecących ptaków🦆🦆. Powróciły z nią bociany z dalekiej Afryki. Żaby🐸 w stawie się zbudziły, misie i jeżyki.

We wtorek, 21 marca Dzieci z naszego przedszkola oraz z zaprzyjaźnionego z nami żłobka świętowały Pierwszy Dzień Wiosny🌷. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, na czele którego widniały kolorowe Marzanny, które następnie oblewaliśmy wodą. Zgodnie z tradycją zima pożegnana, wiosna przywitana😃.

Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że wiosna🌷 zawita 🌷do nas na dobre. Dziękujemy Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński oraz Paniom Radnym: Marta Wantrych, Agnieszka Kaniewska za pomoc i udział w wiosennym korowodzie👍.

Uwaga! Przedszkole w Kiełczowie zostało wskazane do zorganizowania punktu dystrybucji tabletek z jodkiem potasu w czasie wystąpienia ewentualnego zdarzenia radiacyjnego

X