Ostatnie wpisy

Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności (Destination Imagination)

Destination Imagination w skrócie DI to Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności. Dzieci z naszego przedszkola pod opieką dwóch trenerek od listopada przygotowują się do udziału👍Temat, czyli wyzwanie dla przedszkolaków to: podwodny świat🌊, a oto fotorelacja z przygotowań🌏👍🌊

Aktualizacja. Nasz udział w DI

Po kilkumiesięcznych, intensywnych przygotowaniach dotarliśmy na finał Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination w Warszawie. Oceny ekspertów, moc niespodzianek i zadań oraz niesamowita energia👍🥳🤩 Nasze Przedszkolaki pełne pomysłów i kreatywności👍Dziękujemy rodzicom za udział i pomoc♥️

Destination Imagination, twórczo i kreatywnie 🫶

Uwaga! Przedszkole w Kiełczowie zostało wskazane do zorganizowania punktu dystrybucji tabletek z jodkiem potasu w czasie wystąpienia ewentualnego zdarzenia radiacyjnego

X