Ostatnie wpisy

Projekt Pociąg do Czytania 2024

🚂Projekt Pociąg do Czytania 🚂

to coroczna akcja Gminnej Biblioteki Publicznej w Długołęce, której celem jest propagowanie czytania książek📚. Tegorocznym bohaterem projektu był Smok🐉. Nasze przedszkole odwiedzili specjalni goście, którzy czytali Dzieciom piękne bajki i opowiadania.

Co daje czytanie książek?

📚czytanie pomaga zasnąć

📚czytanie poprawia koncentracje

📚czytanie rozwija wyobraźnie

📚czytanie wyrabia cierpliwość

Dziękujemy : Dyrekcji oraz Pracownikom Gminna Biblioteka Publiczna w Długołęce, Pracownikom Urzędu Gmina Długołęka, Radnym Gminnym i Powiatowym, Wolontariuszom i Przyjaciołom naszego przedszkola, z którymi mogliśmy świętować Dzień Bibliotekarza i Bibliotek📚. Rodzicom dziękujemy za tematyczne i zielone stroje🐉.

Były prezenty i smoczy deser🥝.

Uwaga! Przedszkole w Kiełczowie zostało wskazane do zorganizowania punktu dystrybucji tabletek z jodkiem potasu w czasie wystąpienia ewentualnego zdarzenia radiacyjnego

X