Ostatnie wpisy

Przedszkole do hymnu!

„Jest takie miejsce na mapie świata – Polska🇵🇱! To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! ❤️

Dziś w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości🇵🇱. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.

W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas🇵🇱. Wszyscy oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci z najstarszych grup przedszkolnych🇵🇱, a następnie wspólnie odśpiewali Hymn Polski.

Uwaga! Przedszkole w Kiełczowie zostało wskazane do zorganizowania punktu dystrybucji tabletek z jodkiem potasu w czasie wystąpienia ewentualnego zdarzenia radiacyjnego

X